TRIPEL KARMELIET

TRIPEL KARMELIET

Будучи вперше звареним монахами, зараз Tripel Karmeliet це доведений до досконалості напій.

Це пиво складного бронзово-золотого кольору з густою піною. Таке цікаве поєднання виходить не тільки з-за використання трьох видів злаків, але також завдяки помірному вмісту хмелю та домашніх дріжджів з фруктовим характером (банан і ваніль).

Відмінно збалансований аромат цього пива сміливо можна назвати досконалим. Вдихаючи його, відчуваються легкі дотики ванілі змішаної з цитрусом.

Tripel Karmeliet володіє не тільки легким і освіжаючим смаком пшениці. Спробувавши його, можна відчути також м'який смак вівса в поєднанні з пікантним лимоном.

Алкогольна міцність напою становить 8,4%.

Слід зазначити, що Tripel Karmeliet був нагороджений Золотою Медаллю в 1998 році і Срібною Медаллю в 2002 році на Всесвітньому повному чемпіонаті World Beer Cup, що проходить в Сполучених Штатах. Також завоював злоту Медаль на Світовому Чемпіонаті Пива (World Beer Championships) в 1998 році, був відзначений «Особливою Медаллю» на Beverage Testing Institute в 2000 році в США, в 2004 році був нагороджений Золотою Медаллю на Drewing Industry International Awards в Лондоні і отримав Золоту Медаль в 2005 році на European Beer Star Germany. А в 2008 році був визнаний Кращим Елем в Світі, завоювавши гучний титул «World's Best Ale» на World Beer Awards у Лондоні.
Можливо вас зацікавить