PAUWEL KWAK

Легендарне пиво з Бельгії, відмінний міцний ель з відмінним смаком!
Зварено в кращих традиціях за класичним рецептом. Смак у пива Pauwel KWAK насичений і щільний, піна стійка, аромат ненав'язливий. Ідеально підходить для душевного обіду або вечері. З цим пивом можна поєднувати найрізноманітніші закуски, в тому числі холодні і гарячі страви з м'яса, риби і овочів, прості і благородні сири.

Особливу привабливість і пікантність пиву Pauwel KWAK надає та легенда, якої оточений цей бренд. Свою історію він веде з вісімнадцятого століття, а автором рецептури є досить скромний пивовар Паувел Квак, що жив в містечку Буггенхаут. У нього був невеликий заїжджий двір з корчмою, де можна було перекусити, відпочити, заночувати. Гостям настільки сподобалося фірмове пиво Квака, що вони часто брали його з собою в дорогу. Треба сказати, що в ті часи дороги були довгими, але при цьому Кучери не могли повноцінно ні відпочивати, ні їсти, оскільки їм заборонялося залишати коней без нагляду. Квак вирішив давати кучерам пиво в дорогу, для цього він придумав оригінальний келих і підставку для нього. Сьогодні подібні келихи з підставками - цікавий популярний сувенір.

На смак це пиво дуже насичено, а ось аромат його дуже помірний. Прекрасний зразок міцного світлого елю. Висока якість напою підтверджено багатьма нагородами, медалями різного ґатунку і рейтингами, в тому числі статусом «Виключне пиво».
Можливо вас зацікавить